Send As SMS

esmaspäev, September 26, 2005

Fragmendid

1. Minu blogi külastatavus on viimasel ajal tublisti kasvanud. Tänan, inimesed, et viitsite lugeda mu juttu ;o)

2. Olin nädalakse eemal oma blogist, kuna viibisin Saksamaal ja veetsin netivaba nädalavahetuse Tallinnas. Reisist Saksamaale võibolla kirjutan homme-ülehomme.

3. Ногу Свело! kontsert Decolte's oli suurepärane. Polnud ammu selles klubis käinud. Enamik külastajatest on venekeelsed inimesed.
Ногу Свело! on minu meelest üks parimaid vene pop-rokk bände ja tõesti kahju oli näha, et publikut polnud nii palju kui oleks võinud olla. Teisest küljest polnud trügimist ja oli ruumi hingamiseks ja tantsimiseks.

4. Pirosmani on jätkuvalt parim Gruusia resto Eestis. Soovitan!

5. Kõikidel baari- ja klubiomanikel on koostöös alkoholitootjatega vandenõu: mitte müüa (lahtiselt) õunasiidrit. Miks see küll nii on?

6. Eelmisel nädalal tekkis vajadus osta diktofon. Mõtlesin, et ühendan kasuliku meeldivaga ja ostan mp3-mängija, millel on ka helisalvestuse võimalus. Käisin läbi Tartu ja Tallinna suurimad elektroonika- ja arvutipoed. Masendav. Pakutakse väikseid (128-512 MB) mp3-mängijaid, millel puudub diktofon või siis suuri (5-20GB) mängijaid, millel võib diktofon (müüja tihtipeale ei oska seda karbi pealt otsida ka) küll olla, kuid see ei pruugi eriti hea olla ja hind on ka veits soolane. Mingit vahepealset varianti - nooh ütleme 2GB ja diktofon, korralik tootjafirma - pole olemas. Vähemalt mitte Eesti poodides. Pidingi leppima siis ainult diktofoniga - vähemalt on see korralik (Olympos) ja mitte eriti kallis (720 eeku) pill. Unistused korralikust mp-mängijast lükkan edasi.

4 Comments:

toiz said...

random ordi laost saad 1 gb apaceri line-ini, mikri ja lcdga, 1,5 kilo maksab.

1:36 PM  
tarieli said...

Jah, ma nägin seda apaceri mängijat, aga:
1. ei usu, et see helisalvestamine eriti kvaliteetne tal on (sai proovitud analoogseid mängijaid teistes poodides - täitsa pask salvestamise kvaliteet oli);
2. 1GB on veidi vähe. Tahaks 2GB;
3. Ta oli üsna kole ka veel ;)

4:13 PM  
toiz said...

sind vist rahuldab aint nende meeste eesti esindus?:]

http://www.jensofsweden.com/product.aspx?sub=images§ion=portable&product=mp120

6:14 PM  
tarieli said...

2 toiz: ooo, päris lahedad ja hind ka normaalne. thanks.

7:17 PM  

Postitage kommentaar

<< Home