Send As SMS

reede, November 11, 2005

Fragmendid

1. Teles on olnud viimasel ajal kaks väga head reklaami: Peugeot ja Saku Kuld.
Nuuh, Peugeot'i reklaamid on alati olnud väga tasemel. Ma ei mäleta Peugeot'i puhul ühtegi sellist reklaami, kus autos istub mingi karm onu, taevas lendab kotkas, uhked sõnad a'la "Ülim mugavus", auto sõidab läbi vee, jää, tule, jne. Peugeot'i reklaamid on humoorikad ja fantaasiarikkad. Ja just selline on ka nende viimane reklaam must-valge animatsiooniga.

Uus õlu Saku Kuld on saanud ka korraliku TV-reklaami. Ei midagi erilist maailma mastaabis, kuid Eesti kohta väga hästi tehtud reklaam.

2. Kui reklaamist rääkida, siis Playtechil on väga ilusad välireklaamid Tartu linnas. Üldse on näha, et Playtech on alustanud tõsise töötajate otsimise kampaaniaga ja selleks on kaasatud kõik kanalid: välireklaam, veebileht, lõik "Pealtnägijas". On tunda mõne suhtekorraldaja kätt :)

3. Seekordse pettumuse teeninduses pakkus mulle Tartu Kaubamaja toiduosakond. Kassapidajal oli vaja rääkida sõbrannaga juttu ja nii mina, kui teised inimesed järjekorras pidime taluma maailma aeglasemat teenindust. No teate küll sellist "muuseas" teenindust, kui müüja ajab juttu tuttavaga.

Tartu Kaubamaja toiduosakonnaväljapääs on aga üldse täielik nähtus omaette. See on selline keerlev uks (misiganes selle nimetus on). Ma ei saa aru, miks sinna ei saanud teha automaatselt avanevaid uksi. Igatahes olen jälginud, kuidas vanad inimesed on sunnitud sõitma koos uksega teisele ringile, kuna nad lihtsalt ei saa pihta, kuidas sellest ringist välja saab. Vankriga noorele emale valmistas sinna sisenemine ka paraja väljakutse. Ja mis seal salata, ka ma ise olen olnud korra hädas selle uksega.

1 Comments:

borya said...

kommenteerin peugeotti ja sakulda.

peugeoti reklaamid ikka tasemel. imho bränd on ennast tugevalt parandand arvan viimasel viisaastakul. auto kohta suurt asjatundlikku öelda ei tea.

kohaliku Saku kuld: reklaam täitsa tasemel. õlu ise aga ei midagi erilist. loodetud sai enamat.

5:15 PM  

Postitage kommentaar

<< Home