Send As SMS

esmaspäev, Märts 20, 2006

Fragmendid

1. Ootasin reedel bussijaamas Oliviat. Saabus Tallinna buss, sellest tuli kiiresti välja bussijuht, tegi lahti pagasiluugi ja ... lasi sealt välja ühe mehe. Mees kaapis kähku minema, luuk kinni ja bussijuht vuta-vuta tagasi rooli taha.

2. Küüni tänaval Tartus ehitati kaubahalli kõrvale uus kolmekordne hoone. Ja pandi nimeks GMP PLAZA. No tule mõistus appi. Mis kuradi "plaza"? Inimesed, kes selle nime välja mõtlesid, oleks võinud nii kasvõi veidi uurida, mida sõna "plaza" tähendab. Ei saa olla see väike maja mitte kuidagi "plaza". Ja mis asi see "GMP" veel on? Gay Man's Penis? Grandioosne ja Mastaapne Pahn? Kas tõesti keegi arvab, et inimesed hakkavad seda kohta nimetama "GMP Plaza-ks"? Miks ei või panna nimeks näiteks lihtsalt "Küün"? Usun, et see oleks populaarne nimi ja rahvale see meeldiks.

3. Tuleb välja, et Sadamateatris saab vaadata filme. Ja väga soodsalt: tudengitele on pilet 30 krooniga. Vaatasime siis täna Jim Jarmusch'i "Murtuid lilli". Nagu ikka Jarmuschi filmide puhul oli tempo aeglane, kuid tema filmides see ei häiri. Film ei olnud halb, kuid mõnedele tema varasematele teostele jäi minu meelest alla.

1 Comments:

Anonymous said...

Mis asi see Sadamateater on? Mis ajast madrused teatris käivad? Hullemat urgast annab Tartus otsida, kui Sadamateater. Jõudu külamees, ja vaevalt sina küll tead mis asi Plaza tähendab kui sa Sadamateatrit külastad, hipi selline

2:25 PM  

Postitage kommentaar

<< Home