Send As SMS

neljapäev, Juuli 06, 2006

Muusikafragmendid

1. Paistab, et Õllesummeri muusikavalik hakkab aastatega paremaks muutuma. Paari esitajat vaataks/kuulaks isegi, kuid kahjuks ei jõua Tallinnasse.

2. Sõber Virge rokib neil päevil Poolas muusikafestivalil...ja mina passin siin mõtetus Eestis, kus pole lootuski, et kolme päeva jooksul esinevad ühes kohas Manu Chao, Basement Jaxx, Placebo, The Streets, Pharell, Coldcut, Scissor Sisters, Ladytron, Nightmares on Wax, jne. Seda kõike vaid 1000 eeku eest! Aga mnjah, liiga hilja sain ma teada sellest üritusest. Järgmine aasta olen kohal.

3. Juba paar kuud olen uhke iPod'i omanik. Korralik riist, ei saa eriti nuriseda. Aga vot, kallid inimesed, öelge mulle, kuidas on võimalik, et kõik inimesed, keda olen näinud kõrvaklappidega linnapildis - on selliste külmade nägudega. Ma tunnen end lausa idioodina, kuid kui iPodist tuleb mingi mõnus dancehall või cumbia, siis lausa võimatu on mitte nõksutada jalaga või lüüa käega rütmi. Seisad seal Konsumis piimaletti ees, valid endale kohukest ja nõksutad jalaga. Bum-bum-bum...

4. Vaadake, kuidas Erik Mongrain mängib kitarri. Kandlemängijatel on mida õppida. Kanada muusiku veebileht on siin.

5. 11-aastane Bianca Ryan hämmastab oma häälega. Jääbki arusaamatuks, kuidas selline heli saab tulla välja nii väikesest (valgest) tüdrukust.6. Ja lõpetuseks midagi tobenaljakat, kuid samas andekat - Hyperactive.

2 Comments:

Kristjan Otsmann said...

Erik Mongrain on vahva ja osav küll, kuid Enver Izmailov on vahvam ja osavam veel. Vt videojuppe.

Infi hulga teiste kitarritoksijate kohta leiad siit.

9:51 AM  
Laurie Monk said...

Thanks for publishing links to great players and my blog, http://truthinshredding.blogspot.com/

12:58 AM  

Postitage kommentaar

<< Home