Send As SMS

pühapäev, November 19, 2006

Haige loogika

Lugupeetud Forum Cinemas AS'i juhid, tehke endale palun selgeks internetis kauplemise reeglid. Kui keegi soovib osta teie käest neti kaudu pileti (st hoiab kokku teie töötajate aega, kulutab oma paberit ja printeritahma), siis ei pea teda selle eest karistama 10-kroonise teenustasuga, onju? Loogilisem oleks, kui netiostu puhul saaks kogusummast alla 10 krooni.

4 Comments:

Anonymous said...

Ei ole haige loogika, see on äri. Mitte kusagil kus on internetist pileti ostmise võimalus...näit USA, ei saa seda teenustasuta. Ostsin ooperipiletid Washington DC ja maksin netipileti teenustasu 7 dollarit vist ühe pileti eest peale. Kui pileti hind on 102, siis koos teenustasuga 109.

6:31 AM  
tarieli said...

anonüümsele külastajale: jah, see on äri, kuid vananenud ärimudel. Imho nii superkinod.ee tegelased, kui ka Washingtoni ooperimaja ei mõtle päris nii nagu tänapäeval peaks. Mina tean jälle paljusid e-ärisid, kus netiostu puhul saab tavahinnast kuni 10% alla.

Seleta mulle palun anonüümne sõber, millega saab põhjendada 10-kroonist teenustasu? Mis tasu see selline on? See ei ole mingi fikseeritud teenustasu (nagu näiteks pangal - muide pangad ka soosivad soodsama teenustasuga neti tehinguid), mis on maapealses kassas ja netis, vaid ainult netikasutajatele. Seega 10 krooni küsitakse lisaks selle eest, et Forum Cinemas on kulutanud mingi raha veebipõhisele süsteemile ja nüüd on seda vaja mingite vahendite abil kinni maksta. Absurd!

9:39 AM  
Karupoeg Pohhui said...

Ma olen Tarieliga vägagi nõus ... vananenud ärimudel, nimega ripoff ... ja teine asi, kui nad on sind selle kirve teenustasuga kottinud jätavad nad veel ilma sind kinoklubi soodustusest. Kus on loogika, et kui ma ostan koha pealt pileti siis saan soodustust ja kui netist siis ei saa ... vähe sellest, et Eestis on võrreldes elatustasemega maailma ühed kallimad kinopiletid ... kurb!

10:32 AM  
Anonymous said...

see kino arveldab ainult sularahas. see raha on ju tegelikult seega nähtamatu. läbi neti ostes näeb seda raha aga maksuamet. sellepärast sind karistataksegi, sest siit tuleb makse maksta.

1:52 PM  

Postitage kommentaar

<< Home