Send As SMS

kolmapäev, Märts 29, 2006

Serial No. 3817131

Kui mõni naine hakkab järjekordselt mulle seletama, kuidas sõjavägi teeb poisikesest mehe, ma soovitan alati nendel kolida Iisraeli. Seal on ajateenimine kohustuslik ka naistele. Et tüdrukutest saaks ikka naised, u know.

Rachel Papo on üks nendest tüdrukutest, kes veetis kaks aastat oma elust sõjaväes. Tema seerianumber oli 3817131. Täpselt sellist nimetust - Serial No. 3817131 - kannab ka Rachel'i fotoprojekt, kus ta üritab tuua meieni läbi objektiivi nende tüdrukute elusid, kes on teenimas Iisraeli riiki.

Mõned näited:


Hämmastav, et nendel on relvad alati kaasas.

Roboclaw

Jalad-käed tööd täis, aga ikka leiad mõned minutid, et mängida :) Roboclaw varastas mul täna mingi peaaegu tunni. Äärmiselt nakkav mäng. Mina jõudsin 21. tasemeni.

Meedia fragmendid

1. Siit ja sealt poolt idapiiri meedia otsib vastust küsimusele, kuhu on kadunud seltsimees Lukašenko. Viimati nähti teda kohe peale valimisi, kui ta teatas, et "Revolutsioon ei õnnestunud!" Peale seda pole president juba aga nädal aega avalikkuse ees esinenud. See pole aga Lukašenko jaoks tavaline. Ta armastab esineda. Samuti pole ta vastanud Putini õnnitlusele, edasi on lükatud ka presidendikinnitamistseremoonia. Äkki opositsioon ei peagi ootama järgmised 5 aastat :)

2. Ma enam ei vaata regulaarselt "Seitsmeseid uudiseid", kuigi nende eetriaeg sobib jätkuvalt mulle kõige paremini. Aga eile, krt, vaatasin jälle ja mida perset - nad on toppinud sinna vahele reklaami??? Uskumatu jobukari. Vähemalt olid nad parandanud ühe vea, mida tegid juba mitu kuud - küsitluse tulemuste avalikustamisel öeldi ka hääletajate arv. Mnjah, "Seitsmesed uudised" võtsid paar aastat endale infortainment'i žanri ja liiguvad jõudsalt information'i poole pealt entertainment'i poole peale.

3. Üks kohutavamaid kodumaiseid reklaame, mida olen viimaste kuude jooksul näinud, on Rakvere Vinku viinerite reklaam. Minu meelest on see haledaim rip-off Limpa reklaamidest.

4. Kanal2 on sel kevadel tubli - toob ekraanile palju häid filme. Mulle on küll tuttavad rääkinud, et "Kill Bill" on paras saast, aga nii see kindlasti pole. Vaatasin siis lõpuks eile selle filmi ära ja väga meeldis. Tarantino on jätkuvalt tegija. Suurepärane muusikavalik, mis on VÄGA sujuvalt sisse ehitatud filmi (mäletate, kui filmi alguses Elle Driver vilistab laulu ja astub üliseksikalt haiglasse?), mitmete žanrite segunemine, hea näitlejate töö, graatsilised võitlusstseenid, mõnusalt ülepingutatud vere kogus, mis lausa purskab inimestest välja - see kõik teeb sellest Tarantinot vääriva filmi. Ootan põnevusega teist osa.

5. Rõõmu valmistas eelmise nädala Ekspressi lugu prostitutsioonist. Lõpuks ometi (peale Tähismaa) ka teistsugune pilt asjale. Ja allikaks pole seekord mõni daam Brüsselist, vaid inimene, kes on väga hästi kursis Eesti prostitutsiooniga. Kinnitust leidsid paljud minu enda mõtted selle ameti kohta. Igatahes, hea, et EE julges näidata asja teist külge.

esmaspäev, Märts 27, 2006

Ei tea, kas Räpina Aianduskooli lõpetajad oskavad selliseid asju teha?

Valik aerofotosid USA labürintidest. Päris lahedad on nad kõik. Huvitav, kas Eestis ka mõni suuremat sorti labürint on? Pole kuulnud küll.

Nii noor ja närvid juba läbi

Krt, kahju, et ma omal ajal koolis saksa keelt ei viitsinud õppida. Ei saa üldse aru, miks noormees endast nii väljas on. Aga tragikoomiline vaatepilt, isegi kui sõnadest aru ei saa.

Reeglid joomiseks

86 joomise reeglit. On väga häid (millega täiesti nõustun). Näiteks:

14. Kui sa pakud naisele jooki ja ta keeldub, siis sa ei meeldi talle.
15. Kui sa pakud naisele jooki ja ta võtab selle vastu, siis sa siiski ei pruugi talle meeldida.
16. Kui naine ostab sulle joogi, siis sa meeldid talle.
26. Sa võid paluda DJ-l mängida lugu vaid ühe korra õhtu jooksul. Kui ta ei mängi seda poole tunni jooksul, ära mine uuesti paluma. Kui ta mängib seda, ära mine uuesti paluma.
28. Kui sa ei saa endale jootraha lubada, siis ei saa sa endale lubada ka juua baaris. Mine poodi.
46. Peale kolme jooki, sa unustad ära naise nime juba kaks sekundit peale seda, kui ta tutvustab ennast. Ülejäänud õhtu jooksul sa nimetad teda "kallikeseks" või "musikeseks".
57. Iga jook suurendab võimalust kakluseks 5% võrra. Samuti suureneb 3% võrra oht, et sa saad peksa.
61. Ära kunagi aseta oma pead lauale või baariletile. See on sama hea, kui asetada oma pea kirve alla.

See viimane reegel on sulle, kallis Murka! :)

Eeskujulik põllumajandus

Aeg-ajalt näeb uudistes, kuidas kohalikud pätid kasvatavad kuskil küünis, pööningul või põllul kanepit. Kõik on alati üsna räpane ja hooletult organiseeritud.

Härrased, õppige USA kolleegidelt: vaadake kui puhas ja korrektne kõik on.


80-ndate virtuaalsus

Kirjutasin eelmisel aastal Dendy-ajastust. Olid ajad, onju. Aga sellele eelnes mänguautomaatide-ajastu. Mäletate, sellised suured mürakad, kuhu käis 15 kopikat sisse? Siin on väike kollektsioon pilte nendest. Nostalgia, kurat.

Kui tollest ajast juba kirjutada, siis vaatasin lõpuks ära "Sigade revolutsiooni". Üldiselt filmil polnud väga vigagi (kostüümid ja soengud olid head), aga heli oli ikka täiesti saast. Vahepeal ei kuulnud üldse, mida nad seal räägivad :(

Blüüüüz

Desktop Blues on väike blues'i generaator, mis pakub lõbu mõneks ajaks. Mina mängisin mingi 5 minti.

Vürst Vladimir

Venemaal esilinastus eelmisel kuul täispikk animatsioon "Князь Владимир". Väidetavalt on tegemist läbi ajaloo suurima projektiga Venemaa animatsioonis. Tutvudes treileritega, on üldmulje hea (25MB .avi inside), kuigi on tunda veidi Hollywoodilikku lõhna.

Huvitav, kas Eestisse ka jõuab?laupäev, Märts 25, 2006

Eesti Ajaveeb 2006

Kolmapäeval käisin Tallinnas Von Krahlis konkursi "Eesti Ajaveeb 2006" auhinnatseremoonial. Üritus oli rahulik ja hubane, ei saa nuriseda. Mina jäin loomulikult rahule ka sellega, et võitsin kahes kategoorias: parim postitus ja parim tehnika blogi. Eks väikest viisi lootsin ka peaauhinda endale krabada, aga seekord ei õnnestunud :) aga jah, jäin siiski väga rahule.

Aga seoses sellega: võitsin kutse Äripäeva seminarile "Ärieetika", mis toimub 05. aprillil. Mul endal läheb aprilli alguses ajaliselt raskeks, seega, kui kedagi huvitab - müüks selle maha poole hinnaga.

esmaspäev, Märts 20, 2006

Autoballett

Midagi autopededele ka: Isuzu vs Saab. Pange tähele härrased - ei mingit arvutigraafikat!

Fragmendid

1. Ootasin reedel bussijaamas Oliviat. Saabus Tallinna buss, sellest tuli kiiresti välja bussijuht, tegi lahti pagasiluugi ja ... lasi sealt välja ühe mehe. Mees kaapis kähku minema, luuk kinni ja bussijuht vuta-vuta tagasi rooli taha.

2. Küüni tänaval Tartus ehitati kaubahalli kõrvale uus kolmekordne hoone. Ja pandi nimeks GMP PLAZA. No tule mõistus appi. Mis kuradi "plaza"? Inimesed, kes selle nime välja mõtlesid, oleks võinud nii kasvõi veidi uurida, mida sõna "plaza" tähendab. Ei saa olla see väike maja mitte kuidagi "plaza". Ja mis asi see "GMP" veel on? Gay Man's Penis? Grandioosne ja Mastaapne Pahn? Kas tõesti keegi arvab, et inimesed hakkavad seda kohta nimetama "GMP Plaza-ks"? Miks ei või panna nimeks näiteks lihtsalt "Küün"? Usun, et see oleks populaarne nimi ja rahvale see meeldiks.

3. Tuleb välja, et Sadamateatris saab vaadata filme. Ja väga soodsalt: tudengitele on pilet 30 krooniga. Vaatasime siis täna Jim Jarmusch'i "Murtuid lilli". Nagu ikka Jarmuschi filmide puhul oli tempo aeglane, kuid tema filmides see ei häiri. Film ei olnud halb, kuid mõnedele tema varasematele teostele jäi minu meelest alla.

reede, Märts 17, 2006

Eesti on linnugripiks valmis!

Selline huvitav dokument jõudis minuni :)

Muide paar nädalat tagasi avastasin ka oma maja hoovist surnud varese. Otsisin siis keskkonnaministeeriumi veebilehe kaudu infot selle kohta, keda ma pean sellest linnukesest teavitama. Linnugripp ju ikkagi. Veebilehelt selgus, et sellega peab tegelema kohalik veterinaaramet. Helistasin sinna, soovitati hoopis Tartu loomade varjupaika helistada. Seal vastas tädi, kes ütles "Nooh, jah, peame meie tegelema küll. Kus see lind siis on?"

Jäi kuidagi mulje, et suhteliselt pohhui oli kõigil sellest linnust. Järgmine päev teda seal igatahes enam polnud.

neljapäev, Märts 16, 2006

Idiotism iga nurga peal

Käin tihti ostmas toidukaupa Eedeni Konsumis. Mulle meeldib, et see on suur pood (kaupade valik on korralik ja ei pea trügima) ning hinnad on normaalsed. Aga mõnikord tahaks vinguda ka. Eile näiteks ajas mind see Konsum täiega närvi.

1. Astun poodi sisse, mitte ühtegi korvi. Kärule enam järele minna ei saa, sest automaatne värav teistpidi ei käi.
2. Jalutan läbi kogu selle suure poe kassapoolse sissekäigu poole. Ka seal pole ühtegi korvi. Otsin siis kassast endale korvi.
3. 10 minti hiljem, kui hakkan valitud kaupadega kassa poole liikuma, märkan, et siiamaani pole ühegi sissekäigu juures ühtegi korvi.
4. Jõuan kassajärjekorda ja järgmised 2-3 minutit huviga jälgin, kuidas Falcki turvamees korjab kokku kassadest korve. Selle asemel, et viia sissekäigu juurde mingigi kogus korve, ehitab turva korvidest 3-meetriseid torne. Kasutab selleks käsi-jalgu, üks kord kukub selle ehitamise käigus talle mitu korvi kolinal pähe. Kõik muigavad järjekorras. Lõpuks saab turva aru, et kahe torniga ta hakkama ei saa, viib ühe torni minema, teine seisab uhkes üksinduses keset poodi nagu Oleviste kirik.
Miks üldse peavad turvad korvide-kärudega tegelema, jääb arusaamatuks. Näiteks Säästukas seda ainult turvad teevadki. Millal on nendel aega selle tegevuse kõrvalt ka turvata, jääb arusaamatuks. Konsumis on üldiselt selle tegevuse jaoks spetsiaalsed töötajad, aga ju siis olid nad see päev haiged or something.
5. Jõuan kassa juurde. Suur pood küll, aga raha kaupade eraldajateks (või kuidas nimetatakse neid pulki, mille abil saab oma kaupa eraldada kõrvalseisva inimese kaubast?) pole. Neid on vaid üks.
6. Küll aga on poel raha pakkida iga mu puuvili eraldi kilekotti. Milleks??? Seda tehakse muide üsna tihti. Aitab ainult, kui ütled, et kamoon, ärge palun pange ühte mandariini eraldi kilekotti. Keskkkonna hoidmisest pole need inimesed kuulnud.
Imestama paneb ka see, kuidas teinekord, kui sul piim/salat/külmutatud toode tilgub, siis ei paku keegi kilekotti. Murphy seaduse järgi siis pole üldse kuskilt kilekotti võtta.
7. Ok, kassast saime läbi. Kaubad kotti ja nüüd vaja tšekk ära visata. Prügikorv on olemas, aga see asub traatidest tehtud riiuli all (seal kus kotti saab toetada). Nu äärmiselt ebamugav. Usability, raisk.

Ei, tegelt pole sellel Konsumil viga midagi, aga seekord lihtsalt kõik idiootsused langesid kokku ühele päevale.

P.S. Tänan, aab, ššššššššalalala!

kolmapäev, Märts 15, 2006

Felixi ketšup

Felixi ketšup on väga maitsev, kuid sellel on üks suur puudus. Erinevalt kõikidest teistest ketšupipudelitest, mida olen elus kasutanud, on Felixi omal nõme omadus pritsida, kui ketšup hakkab otsa saama. Kohe väga rõvedalt pritsida, nii et kogu laud ja riided on ka punaseid täppe täis.

Palun teid, Põltsamaa Felixi mehed, võtke kasvõi odavaim Poola ketšupipudel ja uurige, kuidas nendel see otsik on tehtud.

P.S. Bloggerile ei meeldi "š" täht. Nii kui kirjutad selle, hakkab Blogger kohe lugu avaldama.

teisipäev, Märts 14, 2006

Nädala kild

"Tallinnasse tulles istus Chalice minu selja taga ja hingas nii tugevasti, et mu juuksed lendasid" © Olivia

R.I.P Lennart

Palju häid inimesi on meie seast lahkunud ühe nädalaga :( Algul Edgar Valter ja nüüd Lennart Meri.

neljapäev, Märts 09, 2006

Microsofti oma otsingumootor

Pisipehme sai siis hakkama oma versiooniga Google'ist.

Nu mis ma oskan öelda...päris huvitav ja kohati väga head lahendused. Vaatame, mis suunas see asi areneb ja kui populaarseks ta muutub. Mina, kui isik, kes ei vihka MS'i, usun, et sellest Live'st võib täitsa asja saada.

Karvane krabi

Ah, mis need Photoshopi-elukad, kui Emake Loodus suudab ikka veel üllatada. Kui uskuda Ramblerit, siis prantsuse mereuurijad avastasid täiesti uue krabi liigi. Seda pole muide juhtunud juba alates XIX sajandist.

Päevakangelane on ise selline nummi elukas. Kiwa Нirsuta nimeks.

Hoiatan lugejat...

Filosoofia aine tõi kätte (õigemini monitorile) Rousseau raamatu, mille üks peatükk hakkab nii: "Hoiatan lugejat, et käesolevat peatükki tuleb lugeda tähelepanelikult ja ma ei oska end väljendada piisavalt selgeks selle jaoks, kes ei vaevu süvenema."

Peab vist süvenema siis, kui isand Rousseau käsib :)

kolmapäev, Märts 08, 2006

Head värdjad

Worth1000 stiilis mõnusad värdjad ühelt autorilt.

Paar näidet


Bembo's Zoo

Tähestik, mis muutub loomadeks - midagi väiksematele lastele. Mina proovisin ka kõik tähed läbi :)

teisipäev, Märts 07, 2006

Puust vidinad

Hollandi disainifirma OOOMS töötas välja USB-pulga, mille ümbris on tehtud puuokstest. Tahtsin kirjutada sellest "Ülihommes", kuid Digi jõudis ette :) Aga point oleks mul sama, mis Digiski: kohalikud puutöömehed, see on ju suurepärane idee tootelaiendamiseks. Üks-ühele OOMS'i pulka kopeerida loomulikult ei peaks, aga kindlasti leidub(maailmas) hulganisti inimesi, kellele meeldiksid puuga dekoreeritud moodsad tehnikavidinad.

Muusikasõpradele

Kui uskuda Delfit, siis muusikavaldkonnas on kaks head uudist: esiteks tuleb maikuus Tallinnasse mu kauaaegne lemmik The Prodigy ja teiseks läheb Meie Mees laiali. Nu mis sa veel oskad soovida?

Videomeelelahutus

Viimasel ajal satub kätte kuidagi palju igasugust huvitavat videostuffi.

Näiteks hokis pole viimase 20 aastaga midagi muutunud :) Rumeenia (2006) vs NSVL-Kanada (1987)

Samas Simpsonid võivad muutuda reaalajas sellisteks. Homer sõidab muide reaalses elus zigulliga.


Erinevad nägemused moslemite rituaalidest. Tobe, aga naljakas ikkagi.

Väga huvitav on Frank Zappa esinemine "Crossfire" saates CNN telekanalil 1986. aastal. 21 minutit pikk, aga iga hetk väärt vaatamist. Those are just words :)


Nuuh, ja mõned head reklaamid ka otsa.

Communicate. It's simple.


See what you mean.


Nike

pühapäev, Märts 05, 2006

Rattalenksust riidenagi?

Bike Furniture Design valmistab mööblit vanadest jalgratastest.

Mõned näited
Maailma parim videomäng?

Seda demot esitleti juba eelmise aasta kevadel, kuid mina nägin seda alles nüüd. Esitlus on küll pikk (üle 30 minuti), kuid see on kindlasti väärt vaatamist. Vabalt võib olla läbi aegade parim mäng.

They taste so good!

Mitukümmend erilise kujundusega Camel'i suitsupakki. On ka selliseid, mida ei tule enam kunagi. Seadused ei luba.

Fragmendid

1. Eile sai käidud Olivia tädi sünnipäeval. Sellel üritusel hämmastas mind kõige rohkem see, kui 50-75 aastased prouad hakkasid rääkima Messengerist, viirustest, erroritest, jms. Peale seda ei julge küll öelda, et vanem generatsioon ei tea midagi arvutitest.

2. Paar päeva tagasi sai siis lõpuks nähtud dokki "Supersize me". Väga hea film oli! Kõige rohkem meeldis see, et autor ei hakkanud lõpus süüdistama McDonalds'it, vaid asetas lõpliku vastutuse siiski tarbija õlgadele. Õige suhtumine. Suurkorporatsioonid võiksid loomulikult olla moraalsemad ja rohkem informeerima inimesi, kuid lõppude lõpuks ei sunni meid keegi minna seda burgerit õgima.

3. Eesti reklaamid on viimased ajal päris head. Just tehnilisest küljest. Näiteks Saku, Puls ja NPNK reklaamid. Ideed on paraku üsna nõrgad va ehk Puls.

4. Kirjutasin jaanuaris, et kui tore on ikka muusika.org'i teenus. Aga mingi moment see ei enam ei töötanud ja e-mailidele keegi seal ei vasta. Nii et ikka pask ja rahast on ka kahju.

Robot-põrgukoer

USA firma Boston Dynamics on loonud BigDog nimelise neljajalgse roboti. Robotitehnika ikka areneb. Seda tõestab ka video, mis on küll veidi hirmuäratav :)

Peen huumor

neljapäev, Märts 02, 2006

Ülihomme / veebruar

Alates veebruarist on mul "Homme"-s oma püsirubriik: "Ülihomme" :)
Need, kes EE-d ei loe, saavad lugeda siit. Niisiis, veebruaris kirjutasin:

Elektroonilised riided
Viimased kolm-viis aastat on ajakirjanduses räägitud sellest, kuidas kohe-kohe jõuavad poelettidele riided, millesse on integreeritud elektroonilised seadmeted. Esitleti ka hulganisti prototüüpe, kuid reaalselt tootmisesse pole siiamaani midagi jõudnud ja osta selliseid riideid ei saa.

Lõpuks valmis Motorola ja lumelauduritele tooteid valmistava Burton’i koostöös jope, mis võib panna alguse seadmete ja riiete ristamisele.

Jope Audex varukal on juhtimispaneel, mille abil saab ühe vajutusega võtta vastu ja lõpetada kõnesid ning valida muusikat. Mobiil ühendatakse Bluetooth’iga, muusika aga tuleb iPod’ist, mis käib spetsiaalsesse taskusse. Mikrofon ja kõlarid on paigaldatud kapuutsi. Kõik osad saab pesemise ajaks jopest lihtsalt eemaldada. Jope hind on 8000 krooni.Rohkem valgust!
Ulmefilmide austajad teavad, et tulevikus lampe pole. Valgus tuleb pindadelt: seintelt, laudadelt, põrandatelt.

Prantslaste disainifirma Remake Design toob tulevikku meile lähemale. Remake Light sarja moodullambid käivad üksteise külge nagu legod ning võimaldavad luua uue toasisustuse vaid mõne minutiga.

Kuigi valgusallikateks on tavalised pirnid ja mitte midagi uudset, nagu näiteks valgusdioodid, on tulemus siiski vapustavalt ilus.

Aeglane elu
Linnar Viik kirjutas jaanuaris oma ajaveebis, kuidas ta otsustas võtta aeglase nädala. Selline nädal ei tähenda puhkust. Kõiki asju tehakse nagu igal teisel nädalal, kuid suhtumine on palju lõdvem. Telefonile ei pea ju vastama iga kord, kui see heliseb. E-maili saab lugeda korra päevas ja MSN-i võib üldse välja lülitada.

Sellise elustiili juurde sobib ideaalselt ka Talus Abouttime käekell, mis kuvab täpse aja asemel umbkaudset aega. Näiteks „Veidi üle 5” või „Peaaegu pool 8”. Talus Timeline kell näitab üldse vaid ühte numbrit. Kellaaega saab arvata selle järgi, millises tabloo osas number parajasti asub.

Kahjuks on Taluse kellad momendil vaid kontseptsioon. Tootja aktiivsed otsingud käivad.Narko vastu võitlemas
Portugali pealinna Lissaboni ülikoolide tualettruumides viiakse läbi reklaamikampaaniat narkomaania vastu. Sisenedes tualetti näevad tudengid šokeerivat pilti – nurgas süstib end narkomaan.

Narkomaanid näevad väga reaalsed välja, kuid pole siiski ehtsad, vaid kleebitud seinale.

Kampaania abil reklaamitakse kongressi, millel arutletakse sotsiaalse tervise ja narkosõltuvuse teemadel.

Hammustavad kilekotid
Stop’n Grow on küünenärimisevastane vahend. Sellel puudub igasugune lõhn, kuid on väga vastik maitse. Seega kandes seda küüntele, on nende närimine võimatu.

Saksa reklaamiagentuur Jung von Matt tuli välja väga huvitava viisiga antud vahendi reklaamimiseks. Sanga kohal näppusid „näriv” kilekott toob väga hästi esile selle haiguse omapära.

Graafiline parool
Piisavalt keeruline ja samas hästi meeldejääv parool on arvutisüsteemide turvalisuse üks suuremaid murelapsi. Ühest küljest kasutavad inimesed liiga lihtsaid paroole, teisest küljest kasutavad küberkurjategijad programme, mis suudavad välja nuhkida iga teie klahvivajutuse.

Rutgers’i Ülikooli professor Jean-Camille Birget pakub tavaliste tekstiliste paroolide asemel kasutada tema ja tema kolleegide poolt välja mõeldud graafilist parooli. Tegelikult isegi kahte tüüpi paroole.

Esimest tüüpi graafiline parool kujutab endast pilti, millel kasutaja peab klikkima 10-pikslise täpsusega teatud kohtadele. Selline parool jääb väga hästi meelde. Samas selle kordamine on väga keeruline, kuna pole tõenäoline, et keegi suudab leida samasuguse pildi, mille kasutaja on valinud parooliks.Teine graafiline parool on veelgi turvalisem. Süsteemis on ligi 400 hästieristuvat ikooni, millest kasutaja peab välja valima kümme. Parooli sisestamiseks kuvab süsteem juhuslikult valitud ikoone, mille seas on ka 3 kasutaja poolt valitud ikooni. Kasutaja peab tõmbama tema ikoonide vahel mõttelised jooned ning klikkima joontevahelisse jääva piirkonda. Seejärel pakub süsteem uue valiku ikoone kümme korda järjest.

Süsteem tundub algselt olevat veidi keeruline, kuid praktikas on kõik äärmiselt lihtne. Sellist parooli on ka praktiliselt võimatu lahti muukida, isegi kui keegi jälgib teie toiminguid või salvestab neid näiteks turvakaameraga. Parooli ainukene puudus on ajahulk, mis kuulub selle sisestamiseks.

Rääkivad kassid

Äärmiselt armas video rääkivatest kassidest.

kolmapäev, Märts 01, 2006

Reporteri eetika

Eelmise aasta lõpus avastasin netis paar videot DJ Ryan Angelosest. Kõik, kes seda blogi loevad, arvatavasti teavad, kellega tegemist. Need videod olid äärmiselt naljakad ja nii mõnigi kord sai koos sõpradega neid vaadatud ja naerdud. Hiljem avastasid ka PIMP-TV tegelased Angelose ja kutsusid ta osalema saadetesse. Seda kõike kajastas Kanal2 saade "Ärapanija".

Täna päeval aga helistati ja öeldi, et vaataks kindlasti Reporterit, kus Ryan pidavat jälle esinema. Saigi vaadatud ja kuidagi halb sade jäi sellest. Vanasti, kui sama asja tehti Arnold Oksmaaga, siis ei tundunud see nii hirmus, kuid nüüd vist hakkab omandatav ajakirjandusharidus mõjuma. Ryaniga omavanuseliste poiste tehtud videod ja "Ärapanija" on avalikult irvitavad ning siirad. "Reporter" tegi justkui tõsist lõiku, kuid tegelikult mõnitasid nad noormeest (lastes tal end lolliks teha) täiega. Reporter on küll kollase sisuga, kuid siiski nii madalale ei tohiks laskuda.