Send As SMS

laupäev, September 23, 2006

Rüütel ju ei saa presidendiks, onju?

Me tegime ka vastava pildi :) No offence, old man.

teisipäev, September 19, 2006

Kallis aeg

Tai ühes müügikeskuses müüakse liivakella, mille hind on üle 80 milli krooni. Liiva asemel teemandid. Päris lahe. See küll lahe pole, et Bangkokis praegu riigipööre toimub :(

Kõva rinnaga mees

Materazzi ja Nike kasutavad ära maailmameistrivõistlustel tekkinud juhtumi. Nike'i müük Prantsusmaal vist lähiajal kahaneb.

Lori Earley

Kui tulnukas ja supermodell saaksid lapse, siis see näeks vist välja selline, nagu tegelased New Yorgist pärit Lori maalidel.

Suured silmad, pikad kaelad, peened näojooned:
laupäev, September 16, 2006

Stiilne kirst

Ma ise olen alati mõelnud, et kui ma kunagi siit maailmast lahkun, siis ei mingit matmist. Ikka kremeerimine. Aga Saksamaa firmas Uono toodetav kirst Cocoon on vägagi stiilne. Aga ikka kremeerimine :)

Hingav Maa

Breathing Earth on hästi tehtud virtuaalne maakaart, mis näitab demograafilist seisu ja süsihappegaasi paiskumist keskkonda.

Персонажи в метро

Huvitav kollektiivne blogi, kus on jutte ja pilte (Moskva) metroo kohta.

Näiteks mees noore maoga:


või siis hiiglaslik balalaika:

2 uudist

Kurb uudis on see, et eDonkey on surnud. Väidetavalt läks see surm failivahetusvõrgu omanikele maksma 30 miljonit taala.

Ja teine uudis, mis nagu ei tekita mingeid erilisi emotsioone, on see, et Pisipehme hakkas tootma oma audio-videopleierit. Zune on nimeks.

reede, September 15, 2006

Parim reklaam on ründav reklaam

BMW teeb esimese löögi:


Audi vastab samaga:


Subaru mõnitab mõlemaid:


Bentley paneb punkti. FUCK YOU ALL!

neljapäev, September 14, 2006

Rakkude siseelu

Mõnus 3D-animatsioon rakkudest. Ja siin on venekeelne seletus selle kohta, mis videos toimus.

Andekaim poliitreklaam

Sannu saatis lingi Lopez Murphy reklaamklipile, mille abil ta väidetavalt kandideerib Argentiina presidendiks. Arusaamatu on, miks see on inglise keeles. Anyway, see on andekaim poliitreklaam, mida ma olen eales näinud.

kolmapäev, September 13, 2006

Päris hea anekdoot

Умка с мамой идут по льдам.

- Мама! А мой папа случайно не был серый канадский медведь гризли?

- Нет, сынок. Твой папа был наш, русский белый медведь.

- А может быть, он был китайский бамбуковый медведь панда?

- Нет, твой папа был нормальный белый медведь.

- А может быть, он был австралийский сумчатый медведь коала?

- Да нет же! А в чем дело, собственно?

- Мама! Холодно!

teisipäev, September 12, 2006

Kas sul õnne on?

Ekspressi maja me ei võitnud. Aga mingi tädi USA-s võitis nelja aasta jooksul teist korda loteriiga miljoni. Ka minul on lootus nii võita. Ainult see on vaid üks lootus 3,669,120,000,000-st.

Nunnud

Keegi tore inimene kogub fotosid haigutavatest küülikutest. Väga nunnud tegelased.

BabyAnimamlz.com koondab kõikvõimalike loomade fotosid. Armsaks teeb asja see, et tegemist on beebidega. Muide, kas keegi teab, miks loomade pojad alati nii armsatena tunduvad?

Polnud see kunstnik midagi nii vaene

Kuulasin üks päev Alla Pugatšjova laulu "Million alõh roz". Teate sede lugu, onju? Selles on juttu vaesest kunstnikust, kes armastas ühte näitlejannat ja sellest, kuidas ta ostis talle oma armastuse väljendamiseks hunniku (1 miljoni, kui täpne olla) punaseid roose.

Laulus pidevalt rõhutatakse, et kunstnik oli puruvaene. Aga siin on väike vastuolu. Üks roos maksab praegu 20-40 krooni (nõuka ajal olid ka lilled päris kallid), seega mehel oli varandust 20-40 milli. Kui arvestada, et ta pidi lillede ostmiseks oma vara kiiresti realiseerima, siis võib eeldada, et selle väärtus oli vähemalt topeltsuur e 40-80 miljonit. Polnud see kunstnik midagi nii vaene.

Ok-ok, oletame, et "miljon" on võimendatud kunstlik väljend. Aga nuuh sada tuhat ikka neid roose oli. Isegi sellisel juhul oli mees rikas.

Minge metsa!

Inimesed, minge metsa, seal on palju-palju seeni. Kukeseened, puravikud, pilvikud, kitsemamplid - seeni on kõik kohad täis, käi või vikatiga :)

Meie käisime nädalavahetusel (veidi eksisime ära ka) ja oleme väga rahul!

kolmapäev, September 06, 2006

Riba ära anda

Sõber Kusti soovib kassipoega ära anda. Kaks kuud vana, isane (tundub olevat), hästi tark (oskab käia liivakastis) ja nimeks Riba. Ma olen teda elusalt ka näinud, nummi on.Kui kellegil on huvi, jätke oma kontaktandmed kommentaaridesse.