reede, Oktoober 05, 2007

Sügisball

Käisime täna üle pika aja kinos: Sügisballi vaatamas. Enne filmi vaatamist olid segased tunded. Kriitikud enamasti kiitsid Sügisballi...see ei pruugi olla samas alati kõige parem näitaja. Samas tuttavad ja tuttavate tuttavad, kes käisid filmi vaatamas, rääkisid, et see on igav ja mõttetu film.

Aga nüüd on film vaadatud ja julgen öelda, et see on üks viimaste aastate parim Eesti film. Minge kindlasti seda vaatama, kui pole veel jõudnud. Story on hea, näitlejate töö suurepärane, dialoogid on super. Meile film nii meeldis, et kohe mitu-mitu tundi sai Oliviaga rääkida nii filmist endast kui ka sellest, mis tundeid see meis äratas.Muide saal oli peaaegu täis. Hea tulemus kuna film on Tartus juba paar nädalat.

Ja ühest asjast veel: tuleb välja, et pensionäridele on kuni 17.00 piletihind 10 krooni! See on üks väheseid asju, mille pärast ma sooviks olla penskar juba täna :) Kaks mutikest, kes meie ees pileteid ostsid, olid tulnud vaatama "Georgi" ja näpus oli nendel 200 eeku...küll siis oli suur nende üllatus, kui küsiti vaid 20 krooni. Tulevad vist nüüd teinekordki kinno ;)

Sildid: