laupäev, September 29, 2007

Oi kui toredad ussikesed ja varas-pesukaru

Loomade maailmast ka midagi.

Siin on hulk fotosid huvitavatest ussikestest, kes võivad teie jalgrattaga vot nii teha:Siin aga video pesukarust, kes viib esikust vaiba ära. Kuhu ta viib selle? Õige, pesema!

Sildid: , , ,

Filmielamusi

Hakkasin hiljuti koostama nimekirja filmidest, mida ma pean kunagi kindlasti ära vaatama. Eile pakkus ETV mulle võimalust vaadata ühte sellist filmi mu nimekirjast - ungarlaste tehtud "Kontroll". Päris hea film, julgen soovitada ka teistele. Ilusad vaated olid, hea muusika, dialoogid ka päris nutikad ja lõbusad. Ainult lõpp jäi kuidagi lahjaks mu meelest.Aga jah, häid filme on palju, jätkuks vaid aega kõike ära vaadata.

Sildid:

reede, September 28, 2007

Varjatud kaamera hitid

Üks ja kaks. Mõlemad päris naljakad imho.

Sildid: ,

Хочу Путина

Naši-vaši...vaadake parem neid Putinliku propaganda ajuloputuse ohvreid. Tõlkisin ära mõned Putini fännklubi liikmete pärle:

"Putin - ta on vaid üks selline, ta on ideaal! Varem oli tsaar, nüüd on Putin, ta on minu jaoks nagu Jumal."

"Ma väga tahan temaga kohtuda, mul on talle palju küsimusi, kuid esimene, ma arvan, saab olema «Kuidas teil läheb?»"

"Ma tahaks, et mu abikaasa oleks Vladimir Vladimirovitši moodi."Sildid: ,

Ilus Mars

Mars As Art on NASA kunstiprojekt: teadlased valisid nüüdseks juba peaaegu 40 aasta jooksul tehtud Marsi fotodest välja 5000. Nendest omakorda valis kunstnikest koosnev žürii 45 fotot, mis näitavad meile selle planeedi ilu.

Mõned näited

Sildid:

Tempel mällu igaveseks

Subjektiivne valik maailma uhkemaid templeid.

Mõned näitedSildid:

One art coffee please

Latte kunstiga enam kedagi tänapäeval ei üllata. Isegi meistrivõistlused on sellel alal olemas.

Aga ikkagi on need nii lahedad pildid!Sildid:

Religiooni ajaloo kiirkursus ning kuidas teha koduste vahenditega muumiat

Siin näidatakse mõne hetkega ära, kuidas religioonid maailma vallutavad.Ja siin õpetatakse muumia tegemise tehnikat. Saab ise sisikonda välja võtta ja puha...

Sildid:

Seda koera ma tean!

Eger, Sally, Stella, Krässu, Täpi, Karu, Bosse, Chuky, Chuck, Chester, Reku, Lexi, Boy, Rocky, Belka, Peedu, Volli, Marta, Picasso - kes need tüübid on? Õige vastus: Annelinna koerad. Ok, mitte kõik pole Annelinna penid, aga nad käivad Annelinna koerteplatsil või selle lähedal jalutamas.

Sildid:

laupäev, September 15, 2007

Kuulsin pealt

1. Tartu sügislaadal isa lastele: "Mind ei huvita, kuhu sina tahad minna! Mina ja ema tulime laadale ja teie olete meiega lihtsalt kaasas!"

2. Noor naine oma sõpradele (vaadates, kuidas koerad mänguhoos tunnevad huvi ka mängukaaslaste intiimsemate piirkondade vastu): "Ma küll ei tahaks kui keegi mängu ajal üritaks mulle taha keerata!" :) Priceless!

Sildid:

3 animatsiooni

Midagi sümbolismist.Midagi sürrealismist (tegemist on muide reklaamiga!)Midagi just for fun (mulle on selline tunne, et see peaks sulle meeldima, Ian)

Sildid: ,

reede, September 07, 2007

Trummimasin

Juba äärmiselt vana värk, aga hea ikkagi ja võibolla mõni mu blogi lugeja pole näinud varem. Maiuspala muusika ja animatsioonide armastajatele.

Sildid: ,

The best way to get it on! :)

Kondoomide kasutamine on minu meelest veits keeruline ja seda arvasid ka mehed, kes leituasid Pronto kondoomid. Väga huvitav ja mugav lahendus.

Sildid:

Pirelli iludused

Pirelli on teinud naisekeha ilu kujutavaid kalendreid juba aastakümneid. Nüüd saab paljusid neist näha siin. Hea on võrrelda, kuidas on muutunud aastate jooksul nii naiste iluideaalid kui ka kunstfoto stiilid.

Aga 2007. aasta kalendril poseeriv Sophia Loren jätab karbi lahti...ma saan aru, et valgus ja retušeerimine ja meik ja photoshop, aga ikkagi...73 aastat vanust tädil! Sophia on võrratu!

Sildid:

Nukud

Kaks nukkudega seotud projekti.

ToyLab on lastekeskus, kus 14 taala eest saab 7 suvalist nukutükki, millest saab ise panna nuku kokku (ma loodan, et selle pappi eest ka endale jätta). Lastel on hea fantaasia ja seal veebilehel võib leida sadu väärakaid nukke :) Hea idee laste aja sisustamiseks.

See teine projekt on aga hoopis nukkudega mängmise kõrgklass. Suurepärane töö ja väga head fotod. Ah, mis ma ikka lobisen, vaadake lingi tagant neid fantastilisid fotosid.

Siin mõned näited:
Sildid:

kolmapäev, September 05, 2007

Пиздец подкрался незаметно

Arst: "Vürtsist toitu ei tohiks te üldse süüa."

Mina (oma Gruusia juurtega, damn them! elu vürtsise toiduta pole elu, u know): AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!!

Sildid:

-2 kirja

Hot.ee paneb hästi! :)

Sildid: