laupäev, Detsember 29, 2007

Vanaduses hakkan juuksuriks

Kui vanaduses ei viitsi enam muud teha, siis avan oma juuksurisalongi. Kuigi ma oskan teha ainult ühes stiilis soengut :)

Esimest korda tegin seda Oliviale Amsterdamis kui läksime Sensation White reivile.

See siin üldse mu kõige-kõige armsaim foto OliviastTeine kord sain mängida juuksurit Olivia sünnipäeval. Siin näete ka minu uut soengut.Ja siin siis ilus OliviaKolmas soeng läks juba Virgele. Siin läksid käiku ka lilled :)

Sildid:

teisipäev, Detsember 11, 2007

Tasuta Eesti lahedamad e-kaardid

E-kaart on üks hea viis pidada meeles kallist inimest. Loomulikult saab seda teha ka mitmel teisel moel: saata lilli, kutsuda külla kohvile või helistada ja küsida "Kuidas Sul läheb?". Pole oluline kuidas, peaasi, et meeles oleks.

Aga Biibaa lilli ja kohvi ei müü, meie pakume hoopis e-kaarte. E-kaart on lõbus, kättesaadav ja kiire viis kellegi tervitamiseks või õnnitlemiseks.

50 kiiremat veebipäeviku pidajat, kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + selle postituse sisu), saavad saata Biibaa e-kaarte järgmised kuus kuud täiesti tasuta ja piiramatus koguses. Usume, et meil on Eesti lahedaimad e-kaardid ja need tekitavad palju häid emotsioone.

Tasuta premium-konto omanikuks saab kui toimid nii:
1. registreerid ennast biibaa.ee kasutajaks
2. saadad info@biibaa.ee aadressile oma blogis avaldatud postituse lingi ning registreerimisel kasutatud e-maili

Sildid: