teisipäev, Juuni 17, 2008

Reklaamipaus

Mõned head TV-reklaamid.

1. Dont' fuck with Chuck Norris.

2. And don't fuck with Carlsberg. Kuigi see on vist fake.

3. Geniaalne käik Wonderbra'lt. Kuigi võib ka olla fake.

4. Ning lõpetuseks üks armas retroreklaam...ajad on ikka muutunud :)

Sildid: ,

Absoluutselt

Kas mulle tundub või ongi nii, et HU? lugu "Absoluutselt" on mõjutanud inimeste kõneviisi? Kas sõna "absoluutselt" on populaarsem kui ta oli enne seda laulu? Mulle jääb küll pidevalt kõrva.

Sildid:

pühapäev, Juuni 15, 2008

Aeglaselt, väga aeglaselt

Aeglane videopilt on alati cool, seda teavad kõik muusikavideote tegijad.

Näiteks võib aeglaselt vaadata jaapani mõõga teravust: tomatil, pudelil ning munal.Kui juba tekkis isu näha veel aeglaseid kaadreid, siis keegi hea inimene on kogunud Brainiac`i saate eksperimente aeglase filmimisega.

Nii näeb näiteks välja löök näkku:

Sildid: ,

Seks ja linn

Käisime Oliviaga üle pika aja kinos, "Seks ja linna" vaatamas. Sellised kommentaarid:
1. Ma pole elus näinud ühelgi kinoseansil nii palju naisi. Saal oli praktiliselt täis ja naiste osakal oli umbes 90%.
2. Kui teile meeldis sari, siis meeldib ka film.
3. Filmi tegijad ekspluateerisid täiega neid trikke, mille abil on võimalik vaatajat nutma panema. Olivia nuttis neli korda, mul tuli ka paar korda pisar silma.
4. Ma olen näinud mitmeid filme, mis on tehtud sarjade põhjal - see oli parim nendest. Animafilmid (Simpsonid ja South Park) ei lähe arvesse.
5. Miski siiski häiris filmi puhul. Vist see tunne, et happy end on garanteeritud. Kui sa vaatad sarja, siis isegi juhul, kui sarja lõpus on happy end, võib iga konkreetne osa lõppeda ootamatult ja omapäraselt. Filmi vaadates, oli pidevalt tunne, et see film ei saa õnnetult lõppeda.

Sildid:

Ma olen jälle tagasi

Nu nii, kadusin päris mitmeks kuuks ära. Kuidagi väga kiireks läks see elu vahepeal ja kahjuks ei jäänud enam aega blogi pidamiseks. Aga tundub, et nüüd olen ma tagasi. Ülikool sai äsja lõpetatud ning tõmbasin joone alla ka kirjutamisele ajakirjades. Nii et peaks nagu rohkem vaba aega olema nüüd. Teoreetiliselt :)

Paar päeva kogusin ennast, enne kui hakkasin kirjutama seda sissekannet. Väga pikk paus on olnud ja hakkasin mõtlema, kas ma üldse peaksin seda blogi enam pidama? Mida ta annab mulle? Nuuh esiteks mulle meeldib jagada huvitavaid leide teiste inimestega. See nagu peamine. Teiseks, ma usun, et kunagi vanaduspõlves on ka hea lugeda ja meenutada. Ainuke miinus on ajakulu, aga eks seda aega kulub rohkesti ka veel tobedamatele asjadele, mis ei paku mulle üldse mingit lõbu...näiteks pesu triikimine või tolmu imemine :)

Sildid:

Järgmine Venemaa president

Sildid: ,