esmaspäev, Juuli 28, 2008

Naljakas

1. Naljakas disaineritele, küljendajatele ja kõikidele teistele, kes on sina peal kirjatüüpidega.

2. Naljakas kõikidele head seksi armastavatele inimestele.

3. Naljakas kõikidele liikluskorraldajatele.

4. Naljakas kõikidele terroristidele.5. Kõik neli eelnevat on hea huumor. Küll aga pole üldsegi naljakas uudis sellest, et "Reporter" on Eesti vaadatuim uudistesaade...kamoon!

Sildid: , ,

pühapäev, Juuli 27, 2008

Andekad inimesed

1. Teede hullutajad. Tavaline india poiss ja Rollerman.

2. Tetrise maailmameister. Seda on lausa valus vaadata. Kutt vist ei pilguta üldse.

3. Ja see mees on väga osav veega.

Sildid: ,

reede, Juuli 25, 2008

Reklaamipaus

Täna käisime esimest korda ujumas selle suve jooksul. Ja nüüd väike reklaamipaus.

1. Alustuseks kohe räiget pornot Guiness õllelt. Kuigi kahtlen, et see päris nende reklaam on või vähemalt mitte telekas näitamiseks.

2. Jalgpallurid armastavad teeselda valu. Mr. T sellist asja ei talu. Mina ka.

3. Usutavasti enamus inimesi ei anna endale päris aru, kuidas tänapäeval tehakse fotosid ajakirjade ja reklaamitööstuse jaoks. Retušeerimist kasutati loomulikult ohtralt juba 50 aastat tagasi, kuid nüüd on see, mida näeme fotol, suures osas selline vaid tänu Photoshopile. Dove on teinud mitmeid häide reklaame, kus nad näitavad, et ilu pole vaid selline, nagu me näeme seda moeajakirjade lehekülgedelt. Siin üks näide.4. Lõpetuseks kaks esteetiliselt ilusat reklaami. Klassikalise muusika reklaam peaks olema just selline. Autotöösturid on muidugi ammu aru saanud, et reklaami tasub investeerida.

Sildid: , ,

teisipäev, Juuli 22, 2008

Hääl kaadri taga

Mõnus on näha inimesi, kes on andnud oma hääled lemmiktegelastele parimast multikast ever - Simpsonid.

Ja boonusena väike nali sellel teemal.

Sildid: ,

Beatbox ja aeglane videopilt

1. Laul on tavaline, aga video on hea. Jällegi aeglase video teema.2. Ja see siin on üks raskelt hea beatbox'i esinemine. Video on 18 minti pikk, aga igati väärt kraam, poisid on väga andekad.

Sildid: ,

See pole väga ohtlik

Ostame apteegis Oliviaga rohtu. Kuna karp näeb teistsugune välja, kui tavaliselt, küsib Olivia üle, kas tegemist on ikka õige rohuga. Apteeker rahustab teda, et see on vaid teine tootja, muidu toime ikka sama ja rohi igati korralik.

Väljume apteegist ja Olivia uurib rohukarpi ning avastab, et "Kõlblik kuni" tähtaeg on möödas kuu aja pärast, rohtu peab aga võtma veel kolm kuud. Läheme tagasi ja apteeker ütleb midagi sellist, mida kohe kuidagi ei oskanud oodata: "Jah, aga see pole väga ohtlik". Imho täiesti uskumatu kuulda apteekri käest, et rohi pole VÄGA ohtlik. Nõudsime ikka uut karpi ja selle me ka saime - kõlblikusega kuni aasta 2010.

Sildid: , ,