teisipäev, September 30, 2008

Andekad elukad

kolmapäev, September 17, 2008

Sitakarp ja hallitav võileib

Offtopic: fakk, ma sujuvalt magasin maha juubeli - minu 500. postituse. See siin on juba 509. postitus. Ok, kui 1000 saab täis, siis joon ennast täis :)


On topic: täna, lapsed, esitlen teile kahte väga-väga kasulikku leiutist, mida targad onud-tädid leiutasid kaugel välismaal.


Esiteks, sitakarp. Nüüd saab rahulikult suuremat häda teha igas kohas. Selline asi kuluks ära kõikidele bomžidele, kes minu läheduses elavad. Nad muidu on harjunud sittuma niisama põõsa alla. Mnjah, samas kui neil oleks välja käia 15 naela ajutise peldiku eest, siis nad vist poleks bomžid.


Aga leiutis ikka lahe. Ja veel meeldib mulle nende veeb ja firma nimetus - The Brown Corporation...muahahaha.


Teine suurepärane leiutis on kilekott, millele on spreiga veits rohelist värvi peale lastud. Ja oh imet, töökaaslased ei tahagi enam teie võileiba pihta panna. Geniaalne!
2008-09-17_1.jpg

Sildid:

teisipäev, September 16, 2008

3 head lugu

1. Kreatiivmootor - Kaubanduslikud Teadaanded


Lõpuks ometi üks hea eesti muusikavideo.


2008-09-16_5.jpg


2. Supercar - Be


Kummaline video ;)


2008-09-16_6.jpg


3. Ja ma ei tea, mis kuradi asi see on, aga mulle meeldivad need jänesed :)


2008-09-16_7.jpg

Sildid: ,

Garri Venemaa presidendiks

Järjekordne artikkel Garri Kasparovilt, milles on imho palju tõtt. Selline mees sobiks Venemaa presidendiks, kuid kahjuks seda ei juhtu kunagi.

Sildid: ,

Church of England owes you an apology

Telegraph kirjutab, et Inglismaa kirik palub vabandust Charles Darwin'i ees ja tunnistab evolutsiooni teooriat. Oli ka viimane aeg. Samas suur osa inimkonnast paneb jätkuvalt segast ja on pimestatud religioonidest. Masendav. 21. sajand, my ass.

Sildid:

Island ja makro

Valik fotosid imeilusast Islandist.


Mõned näited:


2008-09-16_1.jpg


2008-09-16_2.jpg


Ning siin lehel on valik väga häid makrosid.


Mõned näited:


2008-09-16_3.jpg


2008-09-16_4.jpg

Sildid:

teisipäev, September 09, 2008

Rase tütar

18 - aastane tüdruk tuleb koju ja teatab vanematele šokeeriva uudise - ta tegi rasedustesti ja selgus, et ootab nüüd last! Emal hakkasid silmist pisarad lendama nagu purskkaevust, aina nutab. Isalgi kulm kortsus ja mõru nägu peas, küsib, et kes too siga siis oli ka, kes tüdrukule noores eas sellise häda kaela tõi. Tüdruk võtab telefoni ja helistab.


Natukese aja pärast peatub maja ees tuttuus Ferrari, millest astub välja soliidne keskealine härrasmees. Koputab uksele, pühib jalad puhtaks, astub elutuppa ja teatab: "Teie tütar rääkis mulle oma probleemist. Asi on selles, et ma ei saa temaga abielluda, kuna mul endal on pere. Aga ma olen aumees ja asja niimoodi ma ka kohe kindlasti ei jäta. Ühesõnaga, plaan on selline, et kui sünnib tütar, pärandan ma talle kakskümmend miljonit, kaks poodi, villa rannal ja ühe maja linnaservas. Kui aga peaks tulema poiss, siis saab ta nelikümmend miljonit ja paar vabrikut. Kui kaksikud, siis saavad mõlemad ühe vabriku ja kakskümmend miljonit näkku. Aga kui on nurisünnitus - vaat, siis ma küll ei tea , mis teha."


Isa käsi langeb mehe õlale ja sõbralikult otsa vaadates ütleb ta:" Siis paned sa teda uuesti."

Sildid:

teisipäev, September 02, 2008

Grusiinid Eurovisioonile

Kristjan pakub oma blogis väga hea lahenduse, kuidas käituda Eurovisioonil:


"Ehk peaksime hoopis sõlmima mitteametliku kokkuleppe Läti, Leedu, Poola, Ukraina ja teiste osavõtjatega, et nii palju riike kui võimalik saadaks end esindama grusiini. Selline protestiaktsioon oleks hoopis lahedam ning Kremli võimuritel oleks oi kui valus lasta oma pealinnas lauluvõistlusel esineda ühel grusiinil teise järel protestilauludega :)"

Sildid: ,

Naised ei anna teed

Väga võimalik (ma kordan: väga võimalik), et ma eksin ja olen subjektiivne, kuid mul on jäänud selline mulje, et naised annavad ülekäiguraja ees seisvatetele inimestele tunduvalt vähem teed kui mehed. Kust mul selline info? Lihtsalt, mulle tundub, et umbes pooltel kordadel, kui mulle pole teed antud - on tegemist naistega. Ja samuti mulle tundub, et liikluses on meesautojuhte tunduvalt enam kui naisi. Siit järeldan hämmeldusega, et naised annavadki vähem teed.


Olen korduvalt mõelnud, kas kirjutan seda postitust ja iga kord olen seda edasi lükkanud mõeldes "See ainult tundub mulle nii. Ei saa ju olla, et naised tõesti on vähem viisakad autojuhid kui mehed.", aga eile viskas mul lõplikult üle, kui isegi autokooli instruktor (tegemist oli autokooli autoga ja autos oli vaid autot juhtinud naine...ta võis olla ka sõiduõpetaja abikaasa muidugi) täiesti külma näoga kihutas minust mööda. Naine oli.


Update: just käisime koeraga jalutamas ja kes ei peatunud ülekäiguraja ees, kuigi meid oli kaugelt näha? Naisautojuht :(


Ja veel üks asi, mis mind ajab naiste puhul närvi liikluses. On ummik. Autod ei mahu ristmikule ära enam ja blokeerivad kõrvaltänavate liiklust. Sellises olukorras on loogiline, et üritad eelseisvale autole võimalikult lähedale seisma jääda (kui just pole tegemist järsu tõusuga ja eesolev auto võib hakata veerema tagasi), et võimalikult palju autosid mahuks ära ristmikule. Aga see ei tundu vist sama loogiline ka naistele. Absoluutselt iga jumala kord, kui ma näen, et autode vahel on 2 meetrit vahet, siis on tegemist naisega.

Sildid:

Kuule, mul on meiliga mingi jama

Allolev pilt illustreerib väga hästi suhtumist minusse :)


2008-09-02_1.jpg

Sildid: