teisipäev, Märts 31, 2009

4 kildu

1. Louis CK uurib kiriku kohta - tõesti 5+ huumor. Tasub chekata ka tema YouTube kanalit. Äärmiselt mõnus ja poliitiliselt mittekorrektne huumor, just as I like it.


2009-03-31_01.jpg


2. Onion News hämmastab mind iga kord, kui vaatan nende pilauudiseid. Uskumatu, kui heal tasemel on need tehtud. Minu meelest enamus Eesti kanalite tõelisi uudiseid pole nii hästi tehtud. Vaadake kasvõi Apple'i uut läpakat või süütu neegri lugu.


3. Tõeliselt aus spämmer.


4. Kas keegi mäletab "Politseiakadeemia" kadett Jones'i (muide see lõik on kuradi hea kuna ma ei salli inimesi, kelle meelest televisioon on justkui mingi teisejärguline meelelahutus ja üritavad sellest distantseerusa - "I would't know, I don't watch television. - I personally don't own television"...kuradi hea). Michael Winslow, kes mängis seda karakterit, teadis kõike beat-boxist juba siis, kui keegi veel ei teadnud, mis see beat-box on. Väike näide Winslow andest, mis ei tea piire: alates sissejuhatuseks Jimi Hendrixist kuni seina taga toimuvast reivipeost (uuujeee...YouTube laseb nüüd linkida video konkreetsele hetkele).

Sildid: ,