kolmapäev, Veebruar 25, 2009

Tere armsaim üks

Tundub, et Google Translate on muutunud Nigeeria spämmijate jaoks mugavaks tööristaks :) Selline tore kiri potsatas mulle täna postkasti:


Tere,


armsaim üks,


Tean, et see post tulevad teile üllatusena, sest me ei ole vastava või oli varasemas kirjavahetuses tehke kannavad minu jaoks ebamugavusi, ma tõesti nagu oleks heade suhete teid, ja mul on eriline põhjus, miks ma otsustas, et kirjutada sa kiireloomulisuse tõttu mu olukorda.


See annab mulle rohkem rõõmu, sest ma arvan, et me mõlemad peavad olema avatud ja siiras, et üksteist tundma Põhiliselt, jaga minu üksinduse ja mõtteid, enne kui ma jätkata lubage mul tutvustada end täielikult sulle


Ma igatsen Alima Abdel Hamid alates Kongo Demokraatliku Vabariigi varjupaigataotleja siin Dakar, Senegal, Lääne-Aafrikas. Ma olen 25 aastat vana ilus ühe noore musta Aafrika naine, ma sooviksin rakendada käesoleva keskmise teie koostööle ja turvalise võimaluse investeerida ja teha ühise äri sinu riigis.


Mul on oluline kapitalisummaga raha hoiule panka Ühendkuningriik minu hilja isa, mida ma honourably kavatsevad investeerida oma riigist väga tulus äri venture millest te nõustada ja täita nimetatud projekti üle seal vastastikust kasu Mõlema meist. Teie võimeline koostöö on saada minu äripartner teie riigis ning luua ideid, kuidas raha investeerida, nõuetekohaselt hallatakse ja investeeringute liigist pärast raha on üle kantud teie vahi oma abi ja toetust. Vahepeal on näidata oma valmisolekut käsitleda selle tehingu siiralt, kaitstes oma huve ja teie nõustute käesoleva ettepanekuga, tahaksin esitada teile täielikku teavet, menetlus, summa hõlmab ja vastastikku kokku oma protsendiga või jagada põllumajandusettevõttest aidates mulle, et tagada vabastamine hoiustamise ja investeerimise raha oma riigis teie nõuetekohase haldamise ja hooldusega .


Ma meelega reservi selles osas ja võimalus teid, kui te seda soovivad, kuid palume teil anda asja oma kohest tähelepanu väärib. Kui see ettepanek on vastuvõetav teid, ärge põhjendamatult ära usalduse ma anna teile ja teie kiirelt vastata on väga vaja, üksikasjalikuma informations. Ma saadan teile minu telefoninumber nõudmisel. Ootan teie avameelne ja positiivne vastus ja vastastikuse tervislike ärisuhe teile.


Parimate soovidega,


Alima.

Sildid: ,

esmaspäev, Veebruar 23, 2009

Imelised loomad

4 jutjuubi videot imelisest loomamaailmast:


1. Delfiinid mängivad õhuringidega.


2009-02-23_01.jpg


2. Kanad on väga stabiilse peaga.


3. Kass saab väga hästi läbi robottolmuimejaga.


4. Koer, kes väga armastab lund.

Sildid: ,

reede, Veebruar 20, 2009

Multikaid

Häid multikaid, mida olen näinud viimasel ajal:


1. Lapsus...ülimõnus iroonia religiooni teemal :)


2009-02-20_01.jpg


2. Väga hea ülevaade Läti ajaloost. Väga palju sarnast Eestiga loomulikult.


2009-02-20_02.jpg


3. Veidi musta huumorit ka, We Sing the Forest Electric


2009-02-20_03.jpg

Sildid: