teisipäev, Detsember 11, 2007

Tasuta Eesti lahedamad e-kaardid

E-kaart on üks hea viis pidada meeles kallist inimest. Loomulikult saab seda teha ka mitmel teisel moel: saata lilli, kutsuda külla kohvile või helistada ja küsida "Kuidas Sul läheb?". Pole oluline kuidas, peaasi, et meeles oleks.

Aga Biibaa lilli ja kohvi ei müü, meie pakume hoopis e-kaarte. E-kaart on lõbus, kättesaadav ja kiire viis kellegi tervitamiseks või õnnitlemiseks.

50 kiiremat veebipäeviku pidajat, kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + selle postituse sisu), saavad saata Biibaa e-kaarte järgmised kuus kuud täiesti tasuta ja piiramatus koguses. Usume, et meil on Eesti lahedaimad e-kaardid ja need tekitavad palju häid emotsioone.

Tasuta premium-konto omanikuks saab kui toimid nii:
1. registreerid ennast biibaa.ee kasutajaks
2. saadad info@biibaa.ee aadressile oma blogis avaldatud postituse lingi ning registreerimisel kasutatud e-maili

Sildid:

laupäev, Aprill 14, 2007

Google ostis DoubleClick'i

Mõnede arvates Google on juba jõudnud Microsoftist edasi ning jutt ei käi enam sellest, kuidas kaks giganti võitlevad liidri koha üle, vaid sellest, kuidas Google on selle liidrikoha saavutanud ja MS üritab talle meeleheitlikult järele jõuda.

Anyway, nüüd tõepoolest võib Google jõudselt ette rebida ja MS peab järel sorkima. Google ostis DoubleClick'i. Hinnaks 3.1 miljardit taala.

Sildid: