pühapäev, August 10, 2008

Zoundry Raven ja Stereo

Check, check. Kas see asi töötab? Katsetan postituse kirjutamist Zoundry Raven'iga. See on väike programm, mis võimaldab lisada sissekandeid blogisse ilma, et peaks sisse logima Bloggeri lehele. Tundub olevat väga mugav vidin: blogger.com oli viimasel ajal imho pidevalt umbes ja niimoodi offline režiimis kirjutamine on kiire ja mõnus. IE-ga piltide lisamine enam üldse ei funkanud bloggeris, Mozillaga aga venis hullult.


Update: oi, kui väle programm see on. I like it!!!


Täna vaatasime ETV-st Peeter Simmi 78. aasta filmi "Stereo". Kõige hullem stseen oli see, kus Tõnu Kilgas aitas vasika sünnitamisel - see polnud mingi rekvisiidiga jamamine vaid ikka päris värk. Filmi mõttest me aru ei saanudki, aga film ikka meeldis :) Soovitan.

Sildid: ,

pühapäev, Juuni 15, 2008

Ma olen jälle tagasi

Nu nii, kadusin päris mitmeks kuuks ära. Kuidagi väga kiireks läks see elu vahepeal ja kahjuks ei jäänud enam aega blogi pidamiseks. Aga tundub, et nüüd olen ma tagasi. Ülikool sai äsja lõpetatud ning tõmbasin joone alla ka kirjutamisele ajakirjades. Nii et peaks nagu rohkem vaba aega olema nüüd. Teoreetiliselt :)

Paar päeva kogusin ennast, enne kui hakkasin kirjutama seda sissekannet. Väga pikk paus on olnud ja hakkasin mõtlema, kas ma üldse peaksin seda blogi enam pidama? Mida ta annab mulle? Nuuh esiteks mulle meeldib jagada huvitavaid leide teiste inimestega. See nagu peamine. Teiseks, ma usun, et kunagi vanaduspõlves on ka hea lugeda ja meenutada. Ainuke miinus on ajakulu, aga eks seda aega kulub rohkesti ka veel tobedamatele asjadele, mis ei paku mulle üldse mingit lõbu...näiteks pesu triikimine või tolmu imemine :)

Sildid:

pühapäev, Juuni 10, 2007

Where have u been, mazafaka?

Oh, shit, mu viimane sissekanne on tehtud aprillis. Not good, not good. Ok, ma süüdistan oma tööd, kooli ja Biibaa'd. Kes veel ei tea, siis Biibaa on mu uus lapsuke ja tal on läti-, leedu- ja venekeelsed õed-vennad.

Projekti ingliskeelne blogi asub siin.

Sildid:

kolmapäev, Veebruar 21, 2007

Pikk paus

Mnjah, päris pikk paus tekkis vahepeal blogi kirjutamisesse. Sõber Steven juba ütleski, et "Tarieli, võid oma blogi kinni panna. Nii pole sellel mõtet."

Pika pausi on tinginud enamasti suur töö- ja koolikoormus + mõningad kurvad sündmused ja sellistel hetkedel tundub mingi blogipidamine täiesti mõttetu tegevus. Aga nuuh loodetavasti saan tagasi oma vana blogirütmi.

Sildid: