laupäev, Juuli 11, 2009

Radio Guy

Radio Guy on koht, kus saab näha ja osta fantatstili vanaaegseid asju. On ju lahedad:


2009-07-11_01.jpg


2009-07-11_02.jpg

Sildid:

pühapäev, Juuni 21, 2009

Tuleviku telefon ja õuduste hotell

Promegranate on tuleviku telefoni esitlus. Hotel626 on väike online-mäng inimestele, kes pole nõrganärvilised. Mida need veebilehed tegelikult reklaamivad - seda saab teada vaid siis, kui olete tutvunud nendega.

Sildid: , ,

kolmapäev, Veebruar 25, 2009

Tere armsaim üks

Tundub, et Google Translate on muutunud Nigeeria spämmijate jaoks mugavaks tööristaks :) Selline tore kiri potsatas mulle täna postkasti:


Tere,


armsaim üks,


Tean, et see post tulevad teile üllatusena, sest me ei ole vastava või oli varasemas kirjavahetuses tehke kannavad minu jaoks ebamugavusi, ma tõesti nagu oleks heade suhete teid, ja mul on eriline põhjus, miks ma otsustas, et kirjutada sa kiireloomulisuse tõttu mu olukorda.


See annab mulle rohkem rõõmu, sest ma arvan, et me mõlemad peavad olema avatud ja siiras, et üksteist tundma Põhiliselt, jaga minu üksinduse ja mõtteid, enne kui ma jätkata lubage mul tutvustada end täielikult sulle


Ma igatsen Alima Abdel Hamid alates Kongo Demokraatliku Vabariigi varjupaigataotleja siin Dakar, Senegal, Lääne-Aafrikas. Ma olen 25 aastat vana ilus ühe noore musta Aafrika naine, ma sooviksin rakendada käesoleva keskmise teie koostööle ja turvalise võimaluse investeerida ja teha ühise äri sinu riigis.


Mul on oluline kapitalisummaga raha hoiule panka Ühendkuningriik minu hilja isa, mida ma honourably kavatsevad investeerida oma riigist väga tulus äri venture millest te nõustada ja täita nimetatud projekti üle seal vastastikust kasu Mõlema meist. Teie võimeline koostöö on saada minu äripartner teie riigis ning luua ideid, kuidas raha investeerida, nõuetekohaselt hallatakse ja investeeringute liigist pärast raha on üle kantud teie vahi oma abi ja toetust. Vahepeal on näidata oma valmisolekut käsitleda selle tehingu siiralt, kaitstes oma huve ja teie nõustute käesoleva ettepanekuga, tahaksin esitada teile täielikku teavet, menetlus, summa hõlmab ja vastastikku kokku oma protsendiga või jagada põllumajandusettevõttest aidates mulle, et tagada vabastamine hoiustamise ja investeerimise raha oma riigis teie nõuetekohase haldamise ja hooldusega .


Ma meelega reservi selles osas ja võimalus teid, kui te seda soovivad, kuid palume teil anda asja oma kohest tähelepanu väärib. Kui see ettepanek on vastuvõetav teid, ärge põhjendamatult ära usalduse ma anna teile ja teie kiirelt vastata on väga vaja, üksikasjalikuma informations. Ma saadan teile minu telefoninumber nõudmisel. Ootan teie avameelne ja positiivne vastus ja vastastikuse tervislike ärisuhe teile.


Parimate soovidega,


Alima.

Sildid: ,

reede, November 09, 2007

Fight for kisses

Hea veeb ja animatsioon Wilkinskon'ilt.

Sildid: ,

kolmapäev, September 05, 2007

-2 kirja

Hot.ee paneb hästi! :)

Sildid:

laupäev, Aprill 14, 2007

Reklaamiuputus

Ujeee...Delfi saavutas oma tippmargi. Terve ekraan on reklaami täis! Nii lahe!

Sildid:

kolmapäev, Veebruar 21, 2007

Interface'i imesid

Usutavasti on see täielik juhus, kuid Delfis kõrvuti ilmuvad Rahvaliidu ja Vabariigi Valimiskomisjoni bännerite värvid ja mustrid on VÄGA sarnased.Ooo, Samsungi veebileht on tõeline ime. Ühel lehel on nii eesti-, vene, inglise- kui ka mingi tundmatukeelsed tekstid ja nupud.

Sildid: